ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΑ 5:41:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit Αύγουστος. Ο καλύτερος μήνας του καλοκαιριού. Βρισκόμαστε στην καρδιά τιυ καλοκαιριού. Έχουμε καύσωνα Καμίνι η χώρα. Το θερμόμετρο σκαρφάλωσε στους 42+ βαθμούς Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου