ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗΣΕ ΟΜΩΣ ΔΙΚΑΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ

ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ
    ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΝΙΚΗΣΕ ΤΗΝ
    ΛΑΜΙΑ ΜΕ 1-0 ΣΤΟ «ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ»
     Χωρίς να είναι καλός, δίχως να πιάσει εμφάνιση άλλων ημερών κατάφερε να κερδίσει την Λαμία με 1-0 και να είναι στην κορυφή της βαθμολογίας της Σούπερ Λίγκας.
ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ 1-0
     Ήταν το 22 λεπτό και ο Ελ Αραμπί μα έξυπνο τρόπο στέλνει την μπάλα στα δίκτυα της Λαμίας ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του.
     Ο τερματοφύλακας της Λαμίας Σαράνοφ έπιανε τα άπιαστα στο πρώτο ημίχρονο όταν ο Ολυμπιακός είχε την υπέροχη.
     Μάλιστα στο πρώτο ημίχρονο οι ερυθρόλευκοι είχαν την ευκαιρία να καθαρίσουν το ματς. Έχασαν πολλές ευκαιρίες καθώς και πέναλτυ στο 18 λεπτό. Πέναλτυ που κτύπησε ο Ελ Αραμπί αλλά ο Σαράνοφ… «ψώνισε» τον Ελ Αραμπί και έπιασε την μπάλα!
      Αλλά και στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός χωρίς να είναι καλός, έφθασε πολλές φορές στην εστία της Λαμίας, ο τερματοφύλακας της οποίας είχε κατεβάσει τα…ρολά!!
      Ίσως η εμφάνιση του Ολυμπιακού ήταν η χειρότερη εμφάνιση που έκανε κλείνοντας το 2021!