ΧΑΣΑΜΕ ΜΕ 2-0 ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ!

Σε φιλικό αγώνα που έγινε απόψε στην Σεβίλλη, η Εθνική μας ομάδα έχασε με 2-0 από την αντίστοιχη Εθνική ομάδα της Σαουδικής Αραβίας!

Από ένα γκόλ σε κάθε ημίχρονο σημείωσε η ομάδα της Σαουδικής Αραβίας που ήταν καλύτερη από την Ελληνική ομάδα και φυσικά πιο έτοιμη από την Εθνική μας ομάδα!
             Σχεδόν με την λήξη του πρώτου ημιχρόνου η Εθνική μας ομάδα έμεινε μέ δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Μανια στο 44λεπτό...

Πρέπει να προσθέσω πως στόν αποψινό αγώνα ο Γερμανός προπονητής χρησιμοποίησε νέους παίκτες που έχουν παίξει λίγο στην Εθνική μας ή δέν έχουν παίξει καθόλου...
             Το,παιχνίδι ήταν το προτελευταιό για την φετινή ποδοσφαιρική περίοδο....