Στο Δημοτικό Θέατρο του Πειραιά, η Μητρόπολη και ο Σεβασμιότατος κ. Σεραφείμ τίμησαν τον Βαγγέλη Μαρινάκη για την μεγάλη προσφορά του και την βοήθεια του.
Η εκδήλωση περιελάμβανε ωραία τραγούδια.
Στην ομιλία του ο Μητροπολίτης κ. Σεραφείμ ευχαρίστησε τόν Ολυμπιακό και τον κ. Μαρινάκη για την μεγάλη και σπουδαία βοήθεια τους στο έργο της Μητροπολης.
Στόν κ. Σεραφείμ απάντησε ο πρόεδρος του Ολυμπιακού και δήμαρχος του Πειραιά Γιάννης Μώραλης που μίλησε για το τεράστιο έργο της Μητρόπολης στήν κοινωνία και γενικά σε όλους όσοι έχουν ανάγκη.
Γιώργος Κοντονής
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου