ΠΑΜΕ Θ Ρ Υ Λ Ε ΓΕΡΑ…
Στις οκτώ σε περίπου δυο ώρες ένας ακόμη τελικός για τον Ολυμπιακό. Στο Βέλγιο αγωνίζεται να την Αντβερπ για το Γιουρόπα Λιγκ. Με νίκη ο Ολυμπιακός και σε συνδιασμό ήττας της Άιντραχτ στην Κωνσταντινούπολη από την Φενέρμπαχτσε παίρνει την πρώτη θέση στον όμιλο του.
Με τις ευχές όλων των Ελλήνων φιλάθλων να τον συνοδεύουν, ο Ολυμπιακός ετοιμάζεται απόψε για μια ακόμη επιτυχία! Πάει για την 4 στο θεσμό του Γιουρόπα Λιγκ. Πάμε για το τέσσερα στα τέσσερα!
Πάμε θ ρ ύ λ ε γερά…
Γιώργος Κοντονής
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου