ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2023 9:32:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Κάποτε, πριν από 27 χρόνια (07 Σεπτεμβρίου 1996, με Μιλτιάδη Εβερτ η Νέα Δημοκρατία) έπαιζαν και οι αφίσες! (Βρήκα μια πίσω από μια…πεταμένη πόρτα, κάπου στον Πειραιά) Καλημέρα σας Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου