ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΒΡΑΔΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ! 10:14:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Από καρδιάς, από το όμορφο Αγκίστρι, από τον Ιερό Ναό των Αγίων Αναργύρων πολλές ευχές για ένα καλό και χαρούμενο βράδυ! Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου