ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ!
      Όχι!
      Αυτός ο σημερινός Ολυμπιακός με την δεύτερη ομάδα του που αγωνίστηκε στο φιλικό με την Νοριτς, δεν έχει καμία σχέση με εκείνη την ομάδα του πρώτου τεστ στην Σκοτία!
ΚΟΝΤΡΑΡΕ ΣΤΟΝ ΜΠΟΥΧΑΛΑΚΗ ΚΑΙ 1-0
      Ήταν το 20 λεπτό και ο Μακλίν «πιάνει» δυνατό σουτ από μακριά. Η μπάλα κόντραρε στο πόδι του Μπουχαλάκη, άλλαξε πορεία και αιφνιδίασε τον Τζολάκη, που προσπάθησε, αλλά δεν κατάφερε να αποκρούσει. Ήταν το 1-0 για τη Νόριτς!
      Με 1-0 έληξε το πρώτο ημίχρονο και μα έναν αγνώριστο Ολυμπιακό! Ήταν κακός. Ασύνδετο. Ένα μπουλούκι! Δεν είχε αρχή μέση και επίθεση! Καμία σχέση με τον πρώτο αγώνα τεστ στην Σκοτία!
ΛΑΘΟΣ ΤΖΟΛΑΚΗ ΚΑΙ 2-0!
      Στο 48’ και η Νοριτς πέτυχε και δεύτερο γκολ. Mε το ξεκίνημα του δεύτερου μέρους η Νόριτς πέτυχε και δεύτερο γκολ κόντρα στον Ολυμπιακό.
Ο Τζολάκης δεν έκανε καλή έξοδο σε μπαλιά στην περιοχή και ο Σάρτζεντ από κοντά έκανε το 2-0!
      Αυτός ο Ολυμπιακός δεν αντέχει σε καμία κριτική! Με μια λέξη ο σημερινός Ολυμπιακός κατά της Νοριτς ήταν σκέτη ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!
      Παίκτες πρόεδρε εδώ και χθες!
      Με αυτούς που δεν είχαν αγωνιστεί στο πρώτο τεστ στην Σκοτία με την Ρειτζερ (νίκη των ερυθρολεύκων με 3-1!!) ο Μαρτίνεθ παρέταξε τον Ολυμπιακό με την Νόριτς!