ΣΟΦΙΑ ΑΛΥΜΑΡΑ: «ΣΤΟΧΟΣ ΚΑΙ ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ Η ΑΤΤΙΚΗ ΜΠΡΟΣΤΑ…»!
Με την χειρουργό οφθαλμίατρο Σαφία Αλυμάρα, η οποία θέτει υποψηφιότητα για Περιφερειακή Σύμβουλος με τον Νίκο Χαρδαλιά, είχαμε μια ωραία συζήτηση στον Ellada 94,3 FM και στον Elladafm Hellasfm και στην εκπομπή μου Ελλάδα Παντού.
«Θέλουμε και αγωνιζόμαστε για μια Αττική με μέλλον…»! Μου είπε και συνέχισε. «Δούλεψα ιδιαίτερα πολύ στην Αναδοχή και τις Υιοθεσίες. Και πάνω σε αυτό το ευαίσθητο θέμα θέλω να συνεχίσω…»!
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου