ΟΙ ΤΡΙΤΕΚΝΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ
Με την ευκαιρία της βράβευσης των γυναικών που πρόσφατα απέκτησαν τρίτο παιδάκι ο Σύλλογος Τριτέκνων τις οποίες τίμησε την Κυριακή το απόγευμα στο Δημαρχείο Αχαρνών είχα καλέσει στον Ellada Sports 94,3 και στον Elladafm Hellasfm την πρόεδρο του Συλλόγου Μαρία Ναυροζιδου η οποία αναφέρθηκε στα προβλήματα της τρίτεκνης οικογένειας.
Η κ. Ναυροζίδου αναφέρθηκε και στο νομοσχέδιο του γάμου των ομοφυλόφιλων ζευγαριών τονίζοντας πως έπρεπε η Πολιτεία να προσέξει πάνω από όλα την οικογένεια.
Γιώργος Κοντονής
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου