ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
Και φθάσαμε στην τελική ευθεία!
Από την Κυριακή αυτή αρχίζουν τα δύσκολα για όλες τις ομάδες που διεκδικούν τον τίτλο του φετινού πρωταθλήματος! !
Είναι αλήθεια. Το μίνι πρωτάθλημα, τα παιχνίδια πλέι οφ έχει μόνο ντέρμπυ! Έτσι οι «αιώνιοι» αντίπαλοι παίζουν στο «Γεώργιος Καραισκάκης». Εδώ ο Ολυμπιακός υποδέχεται τον Παναθηναϊκό. Ο αγώνας παίρνει μορφή αποδείξεων.
Στη Θεσσαλονίκη έχουμε το τοπικό ντέρμπυ. Ο ΠΑΟΚ αγωνίζεται με τον Άρη. Είναι ένα ματς που την ανάγκη της νίκης έχουν και οι δυο και περισσότερο ο ΠΑΟΚ.
Φαινομενικά η ΑΕΚ έχει εύκολο απόγευμα. Παίζει στη Λαμία με την ομώνυμη ομάδα σε έναν αγώνα που κρύβει πολλές παγίδες!
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου