ΠΑΣΧΑΛΙΝΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ 7:54:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit ΠΑΣΧΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΑΣΧΑ Χριστός Ανέστη Ηλιόλουστη τούτη η Λαμπρή. Πανηγυρικά και τηρώντας όλα τα ήθη και τα έθιμα γιορτάζουμε εφέτος το Πάσχα. Χρόνια πολλά. Γιώργος Κοντονής Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου