ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Σ Α Σ 10:02:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Γλυκοχάραμα με εξίσου γλυκιά και μέσα από την καρδιά μου καλημέρα από το όμορφο Αγκίστρι. Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου