ΕΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΟΠΟΔΑΡΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ ΟΓΚΟΛΙΘΟΣ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! 10:27:00 μ.μ. Γιώργος Κοντονής, Λέμυ Γ.Κοντονή No comments Edit ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΙΓΑΝΤΑ Παρακολουθηθούμε τώρα τις πρώτες δηλώσεις του νέου αριστεροπόδαρου αμυντικού βράχου του Ολυμπιακού Φρέιρε. Καλώς ήρθες παικταρά Αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου BlogThis!Μοιραστείτε το στο TwitterΜοιραστείτε το στο Facebook Share This: Facebook Twitter Google+ Stumble Digg
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου