ΘΕΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ: «Ο ΔΗΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΕΡΓΟ ΣΤΙΣ ΑΧΑΡΝΕΣ…»
Δείτε το video αυτό και διαβάστε την
επικαιρότητα στο KONTONIS NEWS
www.giorgoskontonis.com
Καλεσμένος της εκπομπής μου ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΝΤΟΥ που μεταδίδεται κάθε ημέρα από τις 14.00 έως 16.00 από τον Ellada 94,3 FM και τον Elladafm Hellasfm τη Δευτέρα ήταν ο πρώην δήμαρχος Θρακομακεδόνων και νύν πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου του ενοποιημένου δήμου Αχαρνές (Μενιδι) Θέμης Οικονόμου ο οποίος αναφέρθηκε σε όλα τα καυτά προβλήματα για τα οποία ο δήμαρχος κ. Βρεττός προσπαθεί και βρίσκει λύσεις.
«Ναι κάνουμε σπουδαίο έργο. Και αυτή την πενταετία θα συνεχίσουμε και θα προσπαθήσουνε να λύσουμε ΟΛΑ τα προβλήματα που βασανίζουν τους συμπολίτες μας». Μας είπε κ. Οικονόμου. Μάλιστα δεν δίστασε να πει πως «το Μενίδι και οι άλλες περιοχές μας χρειάζονται για την ασφάλεια τους περισσότερους αστυνομικούς»!
Δείτε ένα μικρό απόσπασμα από όλα όσα είπαμε με τον Θέμη Οικονόμου στο Ραδιόφωνο.
Γιώργος Κοντονής
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου