ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΚΑΤΟ
Σχόλιο Γιώργος Κοντονής
Είναι γεγονός αναμφισβήτητο το Ραδιόφωνο της Πειραϊκής Εκκλησίας είναι το καλύτερο στο είδος του.
Πριν από λίγες ημέρες το Ραδιόφωνο της Εκκλησίας του Πειραιά συμπλήρωσε 35 χρόνια!
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Πειραιώς κ.Σεραφείμ ήταν καλεσμένος στην εκπομπή του Δημήτρη Αλφιέρη με αφορμή τη συμπλήρωση 35 ετών από την έναρξη της Πειραϊκής Εκκλησίας.
Μαζί τους στον ραδιοθάλαμο του ραδιοφώνου που μιλάει στην ψυχή μας ο Γενικός Διευθυντής του ραδιοφωνικου μας Σταθμού, Αρχιμανδρίτης Αυγουστίνος Θεοδωρόπουλος
Από καρδιάς και στα ΕΚΑΤΟ.
0 Comments:
Δημοσίευση σχολίου